[ad_1]
У період з 1 по 31 серпня 2021 року державними інспекторами Хмельницького рибоохоронного патруля проведено 38 рибоохоронних рейдів та викрито 80 порушень природоохоронного законодавства, з яких 23 — грубі. Також складено 36 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), шість — за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів) та п’ять – за ст. 85-1 КУпАП (виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь лову). Крім цього, оформлено 10 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.
«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 3 094 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 17 518,5 грн. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили у порушників 42 од. заборонених знарядь лову», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.
Крім цього, 19 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.
Наприклад 23 серпня 2021 року Хмельницький рибоохоронний патруль викрив громадянина, який здійснював вилов раків під час заборони на вилов цих членистоногих. Інцидент стався на р. Горинь у м. Нетішин Шепетівського району, Хмельницької області. Громадянин виловив 58 екз. раків. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 1 479 грн.
На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи передано до суду.
Того ж дня рибпатрульні спільно з працівниками поліції викрили особу, яка здійснювала вилов раків забороненим знаряддям лову – бриднем, під час заборони на вилов цих членистоногих. Інцидент стався на р. Хомора у м. Полонне Шепетівського району, Хмельницької області. Чоловік виловив 163 екз. раків. Завдано збитків у розмірі 4 156 грн 50 к.
Оскільки в даному випадку містилися ознаки кримінального правопорушення, працівниками правоохоронних органів було внесено відомості до ЄРДР.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).
В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та Порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
[ad_2]
Источник: 0382.ua